Sıkça Sorulan Sorular

  Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Web sitemizden online sipariş vermek için beğendiğiniz ürünün altında bulunan “Satın Al”  butonuna tıklayarak sipariş sayfasına geçip, tek sayfadan oluşan sipariş ekranındaki bilgileri doldurarak sipariş ve ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

   

  Nasıl Ödeme Yapabilirim?

  Ödemelerinizi Master ya da Visa Kredi Kartıları ile yapabilirsiniz.

   

  Siparişim İstediğim Tarih ve Saatte Teslim Edilir mi?

  Sipariş esnasında seçmiş olduğunuz  zaman dilimi içinde  teslim etmekteyiz. Düğün, cenaze ve nikah gibi törenlerde zamanında teslimat yapmaktayız. Bu gibi durumlarda uygun teslimat  zamanını seçerek tam tören saatini “İletişim” kısmında bildirebilirsiniz. Nadiren de olsa belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, yol çalışmaları, beklenmeyen olumsuzluklar gibi durumlardan kaynaklanabilecek gecikmelerden dolayı teslimat zamanı istemeden değişebilmektedir.

   

  Teslimat Yapıldığında Nasıl Haberim Olacak?

  Sevkiyat işlemini tamamlayan araçlarımız bölgelerine geri döndüklerinde, teslimat bilgileri sisteme girilmekte ve tercihinize göre SMS ve/veya E-Mail ile teslimat bilgileri size ulaştırılmaktadır.

   

  Çiçekler Canlı mı? Yapay Çiçek Mi Satıyorsunuz?

  Web sitemizde bulunan tüm ürünlerimiz canlı çiçeklerle hazırlanmakta olup  yapay çiçek satışı yapmamaktayız.

   

  Sipariş Fiyatına Yol Ücreti Dahilmi?

  Şehir merkezlerine yapılan sipariş teslimatlarında fiyatlarımıza yol ücreti dahildir. Merkez dışındaki yerler için sipariş sayfamızda il, ilçe ve semt seçimi sırasında yol ücreti ekrana ve toplam ödeme tutarına yansıyacaktır.